قوانین و شرایط استفاده از شبکه تبلیغاتی جهان ادز


مدت توافقنامه

- این توافقنامه از زمانی که کاربر در شبکه تبلیغاتی جهان ادز  عضو می شود شروع میشود و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می شود .

شرایط عمومی
- کاربران سایت چه آگهی دهندگان و چه نمایش دهندگان آگهی های شبکه تبلیغاتی جهان ادز هر دو در زمان ثبت نام موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده اند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد.

- کاربران سایت آگاهی دارند که شبکه تبلیغاتی جهان ادز می تواند قوانین سایت را شامل شرایط مالی، شرایط پرداخت، شرایط استفاده و شرایط کاربری را در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.

- نمایش دهندگان باید توجه داشته باشند که باید از روش هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری کنند و جملاتی مانند "برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید." استفاده نکنند.

- جهان ادز در هر زمان می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.

- درآمد کاربران با توجه به شرایط مالی اعلام شده در سایت محاسبه می شود و میزارن و شرایط پرداخت هم دقیقا مطابق آنچه در سایت اعلام می شود بصورت روزانه محاسبه و در حساب کاربری کاربران منظور می گردد و با توجه به میزان و شرایط تسویه حساب که در سایت اعلام می شود به کاربران پرداخت می شود.

- شبکه تبلیغاتی جهان ادز در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود و جلوی پرداخت وجه را بگیرد . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

- اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
- در صورتی که جهان ادز احساس کند که کاربر برای کسب درآمد بیشتر ، از روش های خاصی استفاده می کند که تعداد نمایش و یا کلیک بیشتری داشته باشد می تواند بدون اطلاع قبلی امکان تسویه حساب را مسدود، حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص بازدید های سایت خود برای شبکه تبلیغاتی جهان ادز ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط جهان ادز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.

- یک نسخه از این توافقنامه همکاری می بایست توسط کاربر امضا و تایید شود زمان تایید این نسخه توسط شبکه تبلیغاتی جهان ادز مشخص می شود که معمولا می تواند قبل از اولین پرداخت و یا در زمان اولین پرداخت باشد ولی هیچ اجباری برای جهان ادز در این خصوص وجود ندارد . شایان ذکر است که پرداخت مالی پس از تایید و امضا این توافقنامه صورت می پذیرد .

- این توافقنامه می تواند برای سایت های خاص و یا کاربران خاص بصورت اختصاصی نوشته و امضا شود اما تا قبل از امضا توافقنامه اختصاصی هر دو طرف موظف به رعایت تمام مواد این توافقنامه آنلاین می باشند که پس از امضا توافقنامه جدید این توافقنامه به خودی خود باطل است .

- شبکه تبلیغاتی جهان ادز در رد و یا قبول سایت نمایش دهنده آگهی و آگهی های دریافتی آزاد است و می تواند قبل از نمایش و یا در زمان نمایش تبلیغات، همکاری خود را بصورت یک طرفه قطع کند. در این زمان، نمایش دهنده آگهی و یا آگهی دهنده نمی تواند هیچگونه اعتراضی داشته باشند . در مواردی که سایت و یا آگهی خلاف قوانین جاری کشور باشد حساب مالی کاربر نیز مسدود و بلوکه خواهد شد و هیچ پرداخت و یا بازپرداخت وجهی صورت نخواهد گرفت. در موارد دیگر این  جهان ادز است که تصمیم خواهد گرفت چه میزان از مبلغ موجود در حساب را به کاربر برداخت و یا استرداد کند .

شبکه تبلیغاتی جهان ادز در صورت مشاهده هرگونه تخلف کاربران ، حساب کاربری فرد خاطی را موقتا مسدود و از واریز وجه به حساب وی جلوگیری می کند و تا زمانیکه که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد بود.
برخی از این گونه تخلفات عبارتند از:
 - هرگونه تشویق و ترغیب کاربران به کلیک اضافی بر روی بنرها
 - تقلب در افزایش آمار تعداد آی پی ها بویژه آی پی های مشابه
 - درج تبلیغات در سایت ها و وبلاگ هایی که لینک آنها در حساب کاربری کاربران موجود نباشد
 - ویرایش و دخل و تصرف در کدهای ارائه شده جهت نمایش تبلیغات
 - نمایش تبلیغات بصورت ثابت بر روی محتوای مطالب سایت که خود به نوعی تحمیل تبلیغات به کاربر تلقی می گردد
 - نمایش تبلیغات در فریم های مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس

محصولات و خدمات غیر قابل تبلیغ در جهان ادز

بطور کلی امکان تبلیغ محصولات و یا خدماتی که ارائه آن طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی باشد در شبکه تبلیغاتی جهان ادز میسر نمی باشد.

علاوه بر این کمپین محصولات و خدمات ذیل نیز مورد تایید شبکه تبلیغاتی جهان ادز قرار نمی گیرد:
۱. شبکه های تبلیغاتی با ماهیت مشابه جهان ادز
۲. محصولات غیرمتعارف آرایشی بهداشتی و پزشکی مانند ترک اعتیاد، سیگارهای الکترونیکی، محصولات ضد چاقی و …
3. شبکه های دوست یابی

مشاوره:476261-021