- سوالات متداول مربوط به نمایش دهندگان

راهنمای عضویت نمایش دهندگانبرای کسب درآمد از طریق شبکه تبلیغاتی جهان ادز چه کاری باید انجام داد؟
جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت سایت های من سایت های خودتون رو ثبت کنید (ثبت سایت جدید). پس از تایید  سایت شما می توانید کد نمایش تبلیغات رو دریافت کرده و در قالب سایت خودتون در محل مناسب درج کنید. همچنین می تونید جهت تنظیم نحوه نمایش آگهی ها به بخش تنظیمات سایت موردنظر مراجعه کنید.
 
مراحل ثبت سایت جدید :ثبت نام در سایت >> ورود به پنل کاربری  >> منوی سایت های من گزینه ثبت سایت جدید
مراحل گذاشتن تبلیغ در سایت یا وبلاگ:ثبت از ثبت نام و ورد به حساب کاربری >> منوی سایتهای من >> سایتها >> جهت دریافت کد بر روی تنظیمات کلیک کنید.کسب درآمد چگونه است؟
در شبکه تبلیغاتی جهان ادز، کسب درآمد با توجه و به نسبت نمایش آگهی هایی است که برای نمایش در سایت هزینه پرداخت میکنند. از میلغ دریافتی آگهی درصدی برای JahanAds برداشته می شود و الباقی به سایت نمایش دهنده تبلیغ پرداخت می شود.

 

درآمد هر کلیک برای سایت و وبلاگ های نمایش دهنده تبلیغات چقدر است؟

در حال حاضر درآمد حاصل از انجام هر کلیک صحیح و قابل قبول 45 تومان در نظر گرفته شده است.
کدهای نمایش بنر را از کجا دریافت کنم؟

درصورتی که در بکه تبلیغاتی جهان ادز عضو شده اید و سایت خود را ثبت کرده اید، سایت شما در اسرع وقت توسط مسئول مربوطه بررسی خواهد شد و پس از تایید، در بخش سایتهای من> تنظیمات
 کد نمایش را مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید این کد تنها در سایت شما کار میکند و اگر در سایت دیگری قرار بگیرد، کلیکها به درستی شمرده نخواهند شد.

 


حداقل مبلغی که برای درخواست واریز وجه باید کسب نمود چقدر است؟

این مبلغ در حال حاضر 10 هزار تومان می باشد و وبمستر ها می توانند بعد از رسیدن به این مبلغ درخواست واریز وجه نمایند.

 

 
مزایای استفاده از شبکه تبلیغاتی جهان ادز چیست؟

عدم نیاز شما به مذاکره با شرکت های مختلف برای جذب آگهی، زمان بیشتر شما برای تولید محتوای بهتر، عدم نگرانی شما از دریافت ماهانه درآمد حاصل از تبلیغات، دریافت گزارش های روزانه از وضعیت نمایش و کلیک ها در حساب کاربری ، و تضمین کلیه پرداخت ها توسط شرکت پرداخت الکترونیک جهان پی...

 


چرا برخی از کلیک هایی که روی بنرهای سایت من میشود ثبت نمیشوند؟

در پنل کاربری، بخش سایتهای من، کلیکهای شما با تاخیر چند دقیقه ای نشان داده میشود. برای اطلاع از آمار کلیکها ، در بخش سایتهای من با استفاده از گزینه آمار - یا لیست کلیکها می توانید گزارش دقیقی بدست بیاورید.

 

 
آیا همه کلیک هایی که بر روی بنرها انجام می شود پذیرفته می شوند؟
در سیستم تبلیغات کلیکی جهت جلوگیری از برخی سوء استفاده های احتمالی محدودیت هایی در نظر گرفته شده است ، برخی از این موارد عبارتند از : زمانی که یک نفر بر روی یک بنر، دو یا چند بار کلیک کند تنها اولین کلیک آن فرد در هر روز (24 ساعت) در سیستم به عنوان کلیک قابل پرداخت محاسبه می گردد و بقیه کلیک ها تکراری بوده و قابل پرداخت نیستند. همچنین روش هایی جهت جلوگیری از تقلب نیز در سیستم پیش بینی شده استمن چندین وب سایت دارم که می خواهم در آنها کد تبلیغات را درج کنم. آیا برای هر سایت خودم باید کد نمایش جداگانه بگیرم؟
بله هر سایت یا وبلاگی را که می خواهید از آن درآمد کسب کنید باید ابتدا در قسمت سایت های من ، لینک خود را اضافه کنید تا توسط مدیران شبکه بررسی و سپس به مجموعه سایت ها افزوده گردد. در غیر این صورت استفاده از یک کد برای دیگر سایت ها و وبلاگ ها به نوعی تخلف محسوب شده و کد مورد نظر غیرفعال و حساب شما مسدود می گردد.چه نوع آگهی هایی در شبکه تبلیغاتی جهان ادز نمایش داده می شوند؟
در شبکه  تبلیغاتی جهان ادز آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و کلیه آگهی ها قبل از افزوده شدن به شبکه تبلیغات از نظر محتوایی بررسی و پس از تایید مدیران شبکه قابل نمایش خواهند بود.

سوالات متداول مربوط به آگهی دهندگان :

راهنمای عضویت آگهی دهندگانروش کاری شبکه تبلیغاتی جهان ادز چیست؟
روش کاری شبکه تبلیغاتی جهان ادز  همانند بسیاری از کمپانی های تبلیغاتی مشابه که در عرصه تبلیغات آنلاین در کلاس جهانی حضوری فعال دارند، بر پایه Cost Per Click یا CPC است.

روش Cost Per Click یا پرداخت بر اساس هر کلیک به این مفهوم است که تراکنش مالی بین آگهی دهندگان ، نمایش دهندگان و شبکه تبلیغات بر اساس کلیک محاسبه می شود. این یعنی تعداد نمایش بنر ها هیچ ارزش هزینه ای در بین طرفین ندارد. به عبارتی به ازای نمایش بنرهای تبلیغاتی آگهی دهنده پولی پرداخت نمی کند و نمایش دهنده نیز طبیعتا پولی دریافت نمی کند. لذا برای آگهی دهندگان اهمیتی ندارد بنرهایشان روی کدام سایت ها نمایش داده شود بلکه کلیک ها هستند که ارزش مالی دارند.

 


قیمت گذاری کلیک ها چگونه است ؟

هر کلیک عادی  : 55-80 تومان
هر کلیک هدفمند : 100 تومان
حداقل شارژ هر آگهی 10.000 تومان می باشد


آیا میتوانم برای ساخت کمپین از شما مشاوره بگیرم ؟

بله حتما همین طور خواهد بود، امر تبلیغات و ایجاد کمپین تبلیغاتی یک رشته تخصصی و حرفه ای می باشد که مسلما باید با مشاوره و برنامه ریزی دقیق صورت بگیرد.
جهت مشاوره به یکی از روشهای زیر اقدام فرمایید
- ورود به حساب کاربری و مراجعه به منوی ایجاد تیکت جدید
-تماس با واحد شبکه تبلیغای جهان ادز (24 ساعته) :476261-021
 


آیا فقط با یک سایز بنر هم می توان کمپین را فعال کرد؟

کمپین شما با یک بنر هم فعال میشود. اما از آنجاییکه بخشی از فضای تبلیغاتی را از دست میدهید، پیغام کمپین شما تکمیل نیست را مشاهده خواهید کرد. این پیغام به معنای فعالنبودن کمپین نیست.

 


چرا اس ام اس تایید به دست من نمی رسد؟


این مشکل میتواند ناشی از مسدود شدن اس.ام.اس های انبوه برای تلفن همراه شما باشد. برای حل این مشکل  از خطوط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال فرمایید.
 


چگونه می توانیم تبلیغات آنلاین را در جهت افزایش درآمد و فروش بیشتر، تاثیرگذارتر کنیم؟

باید توجه داشته باشید شبکه تبلیغاتی جهان ادز شما را در جذب مشتریان جدید یاری می کند، اینکه بتوانید این مشتریان بالقوه که علاقه مند محصول شما بوده اند را به خریدارانی سود ده برای خود تبدیل کنید کاملا به خودتان بستگی دارد، و در واقع تبدیل بازدید کنندگان به پول هنر شماست، البته ما در این زمینه نیز پیشنهاد می کنیم مواردی را در صفحه ی مقصد تبلیغات خود که اصطلاحا به آن صفحه فرود (landing page) می گویند رعایت کنید.

 ثبت نام در سایت  /  ورود کاربران به حساب کاربری

​راهنمای عضویت نمایش دهندگان  راهنمای عضویت آگهی دهندگان


مشاوره:476261-021