آگهی دهندگان

Image Map

شبكه تبليغات جهان ادز ( JahanAds)یک شبکه نمایش بنرهای تبلیغاتی (تبلیغات کلیکی) در میان وب سایت های ایرانی است. این شبکه پل ارتباطی بین کسب و کارها و سایت های نمایش دهنده آگهی می باشد.
شما می توانید آگهی های خود را در شبکه گسترده جهان ادز با بیش از 8000 سایت و وبلاگ پربازدید و با کیفیت به نمایش بگذارید. همه جا دیده شوید و تبلیغات خود را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت نمایید.
تبلیغات خود را طبق دسته بندی موضوعی موردنیاز خود بصورت هدفمند و در سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خود نمایش دهید. هزینه تبلیغات شما بسیار کمتر از موارد مشابه خواهد بود. هزینه هر کلیک با توجه به تعداد کلیک های درخواستی شما بین 60 تا 80 تومان درنظر گرفته خواهد شد. در شبکه تبلیغاتی جهان ادز آسوده خاطر خواهید بود کلیک های تکراری و تقلب برای آگهی شما محاسبه نمی شود و شما به مشتریان واقعی دست می یابید.

 اساس کار شبکه تبلیغاتی جهان ادز به این صورت است که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید, در جهان ادز عضو و یک کمپین تبلیغاتی ایجاد می کنید,با شارژ کمپین تبلیغاتی؛بنرهای ثبت شده در سایت های زیر مجموعه شبکه تبلیغاتی جهان ادز نمایش داده می شود , وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی شما کلیک کنند و وارد سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد. شایان ذکر است شبکه تبلیغاتی جهان ادز به سیستم ضد تقلب مجهز بوده و فقط هزینه کلیکهای تایید شده از حساب شما کسر خواهد شد.

پرداخت به ازای کلیک یا PPC نام مدلی از تبلیغات اینترنتی است که در آن بازدیدکنندگان تبلیغات به وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و یا رسانه‌ای دیگر هدایت می‌شوند و تبلیغ دهنده بر اساس تعداد کلیک‌ها و مراجعه به رسانه خود هزینه تبلیغات را پرداخت می‌کند. این روش در زمان خود نوآوری در صنعت تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شد و به مرور جایگزین متدهای سنتی تبلیغات بنری (مدت‌دار) و پرداخت به ازای تعداد نمایش شد. مدل‌های پیشرفته‌تر و پیچیده‌تری از پرداخت به ازای کلیک نیز هم‌اکنون در حال بهره‌برداری هستند که به عنوان مثال می‌تواند به پرداخت به ازای منجر شدن به خرید اشاره کرد.

شرکت‌های گوگل، مایکروسافت و یاهو در پروژه‌های Google Adwords ، Microsoft adCenter و Yahoo! Search Marketing از این مدل بهره می‌برند.

 مدیریت آسان تبلیغات آنلاین در بیش از 8000 وب سایت فارسی
عدم نیاز به مذاکره مستقیم با سایت های نمایش دهنده
ساخت کمپین تبلیغاتی در کمتر از 2 دقیقه
مشاهده آمار نمایش و کلیک روی بنر های تبلیغاتی به صورت کاملا لحظه ای
تبلیغات هدفمند در وبسایت های مرتبط با موضوع آگهی شما
امکان پرداخت آنلاین و مدیریت بودجه تبلیغات به صورت لحظه ای

  • هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.

  • سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد .(رایگان)

  • امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود .(رایگان)

  • امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.(رایگان)

  • امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند .(رایگان)

  • امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود .(رایگان)

  • سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان

  رتبه الکسا در ایران: 109   sarzamindownload.com
  رتبه الکسا در ایران: 154   doostiha.ir
  رتبه الکسا در ایران: 180   patoghu.com
  رتبه الکسا در ایران: 356   4downloads.ir
  رتبه الکسا در ایران: 752   jahanpay.com
  رتبه الکسا در ایران: 476   freedownload.ir
  رتبه الکسا در ایران: 628   1pars.com
  رتبه الکسا در ایران: 1062   mihanchat.com
  رتبه الکسا در ایران: 1120   incars.ir

+ 8000 سایت یا وبلاگ تایید شده دیگر

توجه: نمونه وبسایت های ثبت شده  در بالا به صورت تصادفی بوده و رتبه الکسا مذکور نیز میتواند براساس ترافیک همون وب سایت تغییر کند.

 

Image Map
مشاوره:476261-021